Haberler

Müzisyen, yorumcu ve besteci Gökhan Türkmen, akustik enstrümanlarla tasarladığı yeni teklisi 'Kiraz Çiçekleri'ni 13 Ekim Cuma günü video klibiyle tüm dijital platformlarda yayımlandı.

Sözlerin anlatımındaki sadeliğe uygun bir düzenleme yapmak istediğini anlatan Türkmen 'bu şarkı herkesin içinde bir yerlere dokunacak' dedi. Sözleri Ozan Turgut'a bestesi Gökhan Türkmen'e ait 'Kiraz Çiçekleri'nin 'aranjesini Serkan Ölçer yaptı.

Kiraz Çiçekleri'nin video klibi, tarihi birçok kültüre ve doğal güzelliğe ev sahipliği yapan Uşak ilinde yer alan Blaundos Antik Kenti ile Taşyaran Vadisinde Gökhan Fırat yönetmenliğinde çekildi.

"Kiraz Çiçekleri"nin video klibini tarihi birçok kültüre ve doğal güzelliğe ev sahipliği yapan Uşak ilinde yer alan Blaundos Antik Kenti ile Taşyaran Vadisinde Gökhan Fırat yönetmenliğinde gerçekleştirdik. Blaundos Antik Kenti ile Taşyaran Vadisi Uşak’ta bulunan Dünya’nın 2. Büyük Kanyonun hinterlandı içerisinde yer alıyor. Blaundos Antik Kenti; Büyük İskender’in Bergama Krallığı ile Roma İmparatorluğu'na ev sahipliği yapmış ve yaklaşık 2500 yıldır bölgede yer almakta. Taşyaran Vadisi ise, Büyük Kanyonun devamında su, rüzgâr ve tektonik hareketlerle binlerce yılda oluşmuş eşsiz bir görselliğe sahip. Umarız ki keyifle izlersiniz... 

Bizi Takip Edin

© Copyright Radyo V-9.0 Tüm Hakları Saklıdır. Efe Yazılım